fbpx

На Прикарпатті проходить спільне тренування українських і польських рятувальників

Суспільство 14:01, 18.08, 2016

Із 17 по 19 серпня на Прикарпатті проводиться ІІІ етап спільного штабного тренування між підрозділами управління ДСНС в області та рятувальниками Республіки Польща щодо організації роботи при реагуванні на надзвичайні ситуації, пов'язані із виникненням паводків та повеней.

Таке навчання стало можливим завдяки спільному українсько-польському проекту "Підвищення компетентності та оперативного потенціалу служб реагування на надзвичайні ситуації Івано-Франківської області в обсязі запобігання і ліквідації наслідків повеней і гірського порятунку", інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
17 серпня відбулася робоча нарада, на якій узгодили деталі проведення штабних тренувань. Відкриваючи нараду, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Ігор Оксентюк привітав членів польської делегації на прикарпатській землі. Він ознайомив їх із природними та техногенними особливостями Івано-Франківщини, окреслив найбільш вразливі сфери цивільного захисту. Крім того, головний рятувальник області подякував польській стороні за надану у 2008-му році допомогу при ліквідації повені, яка сталася на Прикарпатті.
Заступник начальника оперативного відділення міської частини протипожежного захисту міста Жешув Підкарпатського воєводства Республіки Польща пан Адам Вісьнівський представив програму тренувань на наступні два дні. Згідно із нею 18 серпня польські рятувальники ділитимуться із прикарпатськими теоретичними знаннями, а 19-го буде проведено спільне штабне тренування між підрозділами управління ДСНС в області та рятувальниками Республіки Польща "Тактика спільних дій підрозділів управління ДСНС в Івано-Франківській області та командою державної пожежної охорони Підкарпатського воєводства Республіки Польща у разі загрози та виникнення повені (паводку)".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: