fbpx

На Прикарпатті прокуратура вимагає від лісгоспу відшкодувати збитки за зрубані дерева

Суспільство 19:56, 14.07, 2016

Надвірнянською прокуратурою предёявлено позов в інтересах Гвіздської сільської ради до Надвірнянського спецагролісгоспу про відшкодування понад 144 тис. гривень збитків за незаконно зрубані дерева.

Йдеться про збитки внаслідок службової недбалості щодо охорони лісу.

Так, лісник Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу ОКАП "Івано-Франківськоблагроліс" упродовж червня – серпня 2015 року, неналежно виконуючи свої службові обов'язки щодо охорони лісу та виявлення незаконних рубок лісу, допустив на території ввіреного йому обходу рубку 60 дерев, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Як повідомлялось, вироком районного суду у травні цього року його засуджено до 2 років виправних робіт з відрахуванням в дохід держави 15% заробітньої плати та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.

Окрім того, Надвірнянський спеціалізований агролісгосп зобов’язаний відшкодувати шкоду, заподіяну внаслідок порушення вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

У позовній заяві прокуратура вимагає стягнути всю суму боргу у судовому порядку. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: