fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • На Прикарпатті проти багатодітної жінки, яка не за призначенням використала "дитячі кошти", порушили кримінальну справу

На Прикарпатті проти багатодітної жінки, яка не за призначенням використала "дитячі кошти", порушили кримінальну справу

Суспільство 18:12, 12.11, 2014

Правоохоронці з’ясували, що 37-річна мешканка одного з сіл Тисменицького району упродовж останніх трьох років отримала чималу суму соціальної допомоги, але ці кошти жодним чином не покращили життя її дітей.

Як розповіла начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Алла Лемчак, працівники підрозділу перевірили отриману інформацію про жахливі умови проживання дітей у цій сім’ї і виявили її підтвердження. Родина має власний будинок, але міліціонери застали в оселі такий бруд та безлад, в якому навіть уявити важко існування десятьох дітей, найменшому з яких лише 4 роки. Крім того, у брудній кухні правоохоронці не знайшли практично ніякої їжі, а в холодильнику було взагалі порожньо, повідомляє КУРС з посиланням на УМВС в Івано-Франківській області.

Виявилося також, що жінка, якій два роки тому було присвоєно почесне звання "Мати-героїня", має пристрасть до алкоголю, тож більше переймалася своїми проблемами, аніж потребами дітей.

За зібраними працівниками міліції матеріалами за фактом злісного ухилення батьків від утримання неповнолітніх дітей розпочато кримінальне провадження за ст. 164 Кримінального кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: