fbpx

Як діяти під час війни: на Прикарпатті проведуть масове навчання населення

Суспільство 11:39, 28.01, 2015

На території Івано-Франківської області встановлений режим підвищеної готовності і надзвичайних ситуацій.

Відповідний Указ про ведення режиму підвищеної готовності в усіх областях видав Петро Порошенко після обстрілів Маріуполя.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук своїм розпорядженням ввів у режим підвищеної готовності всю систему цивільного захисту області.

За словами керівника ДСНС в Івано-Франківській області Володимира Чернецького, це передбачає оповіщення населення про загрозу і надзвичайні ситуації, відпрацювання наповнення резервів на час надзвичайних ситуацій, зокрема пальним, продуктами, питною водою, медичними засобами.

Крім того, відбудуться перевірки всіх об'єктів цивільного захисту. Загалом, в Івано-Франківській області є 831 захисна споруда – це бомбосховища і радіаційні укриття. Відповідні перевірки проведуть упродовж лютого і березня.

Пройде масове навчання населення на всіх без винятку підприємствах: людей вчитимуть, як діяти під час загрози війни і в умовах надзвичайного стану.

Також, за словами Чернецького, перевірять, чи забезпечені усі лікарні резервним живленням. В області також подбають про створення запасу питної води.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: