fbpx

На Прикарпатті проводять акції із утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі

Здоров'я 14:06, 03.11, 2014

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція із такою назвою проводиться щороку і має на меті пропаганду та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Їй була присвячена дводенна обласна підсумкова тематична конференція, організована управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації. Серед учасників заходу, що проходив у Ворохті, були представники Тисменицької районної державної адміністрації, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

Протягом 28-29 жовтня працівники районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, що відповідають за молодіжну політику, підбивали підсумки проведеної роботи у рамках акції "Відповідальність починається з мене", ділилися досвідом, дізнавалися нові завдання та плани на наступний рік. Проводив аналіз роботи та давав рекомендації для більш ефективної діяльності щодо популяризації здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики та оздоровлення дітей управління молоді і спорту обласної державної адміністрації Валерій Семків. Під час практичного заняття він розповів про проекти, алгоритм їх реалізації, критерії оцінки реалізації програм і заходів акції, а також планування роботи і методику проведення обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене".

Запропонувати підліткам альтернативу шкідливим звичкам. Це може бути один із видів бойового мистецтва чи не надто відомий на загал вид спорту – флорбол. Такого принципу дотримуються активні молоді люди Прикарпаття, які досягли успіхів у цьому напрямку своєї діяльності. Інструктор зі спорту Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, голова правління ГО !Краєзнавчий спортивний центр Аркан стихій", президент осередку міжнародної федерації бойового гопака в Івано-Франківській області Сергій Демчук, голова Івано-Франківської обласної федерації флорболу Володимир Барилюк розповідали про свій життєвий вибір. Вони переконували присутніх, що їх пропозиція – це не панацея, втім, хороший спосіб змусити молодь проводити своє дозвілля як мінімум із користю для здоров’я.

Відтак, щоб ефективно і результативно працювати у напрямку профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та формування здорового способу життя, недостатньо розповідати про шкідливий вплив негативних звичок для молоді, лякати санкціями за порушення законодавства. Варто зацікавити, запропонувати альтернативу, мотивувати до іншого способу проводити час, більш змістовного і корисного. Тоді молоді люди самі відмовлятимуться від шкідливих звичок. Принаймні присутні на заході переконували у цьому, наводячи як приклад власне життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: