fbpx

На Прикарпатті пройде конференція щодо екстреної медицини за участю польських експертів

Здоров'я 11:24, 11.08, 2014

Обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф готується до науково-практичної конференції на тему “Екстрена медицина в Україні і в Польщі”, що у вересні відбудеться в Івано-Франківську.

Прикарпатські станції швидкої на сьогодні мають чимало сертифікованих за світовими стандартами фахівців, запас реанімобілів та реанімаційного обладнання. Таким чином, вже дозріло середовище для науково-практичної дискусії на тему екстреної медицини із залученням ширшого кола фахівців та медичних управлінців, які покликані успішно розвивати цю галузь на Прикарпатті, інформує ОДТРК "Карпати".

Головний лікар обласного центру екстреної медицини Володимир Похмурський розповідає, що у конференції візьмуть участь науковці Варшавського медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, представники Міністерства охорони здоров'я Польщі та МОЗ України. 

"Ми плануємо високого рівня локальну конференцію, яка є одним із основних чинників побудови якісної системи екстреної медичної допомоги  в Івано-Франківській області. Ми взяли нашу пілотну область і концентруємо свої зусилля виключно на область. Ми обмінюємось думками із нашими сусідами, і в тому числі в Україні, в медичному середовищі", – сказав Похмурський.

Конференцію планується провести 22 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: