fbpx

На Прикарпатті пройде перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль

Стиль життя 19:23, 08.05, 2015

"Давній Галич" збирає друзів" – саме під такою назвою 16-17 травня в селі Крилос у Музеї історії Галича відбудеться перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль, який організовує Національний заповідник "Давній Галич".

На виїзному засіданні оргкомітету, яке відбулося за участю начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимира Федорака, представників районної влади, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, НЗ "Давній Галич", керівників установ та організацій і ЗМІ, обговорено важливі питання з організації фестивалю. Зокрема, щодо оформлення сцени, встановлення освітлення, розміщення торгових точок, підготовки до належного стану доріг, участі фольклорних колективів та представників історико-культурних заповідників України, екскурсійного та інформаційного супроводу дійства, повідомляють в Івано-Франківській ОДА.

"Цей фестиваль є дуже перспективним для Галича. Адже це нагода зайвий раз нагадати про княжу столицю і можливість залучити до нас туристів не лише з області, але і зі всієї України,  наголосив голова Галицької РДА Ярослав Бартків. – Районна влада надає цілковите сприяння та підтримку в організації цього дійства".

За словами генерального директора Національного заповідника "Давній Галич" Володимира Костишина, перший Всеукраїнський музейно-туристичний фестиваль відбуватиметьмя під патронанатом Віце-прем'єр-міністра  Міністра культури В'ячеслава Кириленка. Мета фестивалю – привернути увагу туроператарів, музейників та всіх українців до княжого Галича. На захід завітають представники з 11 областей України, 30 фольклорно-етнографічних колективів, керівники історико-культурних заповідників, які обміняються інформацією щодо збереження культурних та історичних цінностей і надбань в нашій державі.

"Галич тісно пов’язаний як з історію України, так і історією української церкви. Тому не даремно музейний фестиваль відбуватиметься саме на цій землі, – зазначив начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.  На мою думку, головна мета фестивалю – популяризація української історії, кращих традицій українського народу та, на перспективу, залучення туристів до Галича".

В програмі фестивалю: знайомство з етнічними регіонами Прикарпаття, відвідування ярмарку, куштування страв народної кухні, перегляд виставок декоративно-ужиткового мистецтва та майстер-класів, презентація історико-культурних заповідників та музейних установ України, фольклорно-етнографічне дійство "Галицька толока", мистецька шоу-програма "Лицарська звитяга" за участю клубів історичної реконструкції, козацькі розваги та бойові мистецтва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: