fbpx

На Прикарпатті пройшли зйомки нового серіалу від "1+1"

Стиль життя 18:48, 05.09, 2014

Днями у Ворохті телеканал "1+1" знімав новий український серіал, участь у якому взяли мешканці Верховинського району.

Більше двох десятків жителів Верховинщини впродовж двох днів, разом із професійними акторами, мали можливість випробувати свої акторські здібності. Здебільшого це були мешканці міста Верховини, а також сіл Буківця, Стаїща і смт. Ворохти, передає інтернет-портал м. Верховини.

Як відомо, телеканал "1+1" намагається відродити українське кіномистецтво. Тому було прийнято рішення відзняти новий український серіал. Заплановано, що це буде комедійний 8-серійний фільм. Робоча його назва "Останній москаль". За задумом режисерів, в Карпати приїжджає іноземець (росіянин), котрого на місцевій автостанції "радо" зустрічають місцеві жителі. Завітає він і на місцевий ринок, де також зустрінеться з мешканцями Карпат. Звичайно, що він буде російськомовним, а люди таких не зовсім люблять.

У двох сюжетах нового серіалу ("автостанція" та "ринок") з'являться мешканці Прикарпаття.

Зйомки фільму мали відбуватися на території міста Верховина. Проте враховуючи відсутність тут необхідних локацій, зйомки серіалу в останній день було перенесено до Ворохти. Як стало відомо нам з неофіційних джерел, Верховина виявилася занадто сучасною для зйомок.

Фото – Oksana Lisovska

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: