fbpx

На Прикарпатті пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників. ФОТО

Суспільство 19:23, 25.05, 2016

25 травня перемогу в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників здобула команда "Nota bene" Угринівського навчально-виробничого комбінату Тисменицького району.

Цьогорічний обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників проходив на базі обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості Івано-Франківської обласної ради.

"Метою проведення такого заходу є виховання у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров'я та життя дітей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, залучення молоді до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, привернення особливої уваги школярів до героїчної професії пожежника-рятувальника",  сказала начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Управління ДСНС в області майор служби цивільного захисту Христина Перцович.

В обласному етапі Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників за право називатися кращими боролися команди, які перемогли в зональних етапах.

Найяскравішими, найкреативнішими та найспортивнішими були юні рятувальники Угринівського навчально-виробничого комбінату Тисменицького району. Саме вони представлятимуть Прикарпаття на Всеукраїнському конкурсі Дружин юних пожежників.

Друге загальнокомандне місце посіли учасники команди "Спалах" Калуської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, а третє – "Сигнал 101" Корницької загальноосвітньої школи Коломийського району. Усі отримали грамоти та подарунки.

Без призів не залишилися й діти, котрі не посіли жодного місця. За свою старанність, артистизм та бажання перемогти вони отримали солодкі подарунки від рятувальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: