Питання про розподіл субвенції розглядала бюджетна комісія Івано-Франківської облради.
За словами голови департаменту соцполітики Івано-Франківської ОДА Віталія Яворського, усі райони та міста області надавали свої пропозиції. При розподілі субвенції враховувались усі категорії, передусім потреби родин загиблих.
"Спочатку дружина і діти, потім батьки", – зазначив Яворський.
Наказом департаменту соціальної політи державну субвенцію розприділили наступним чином: 5.04 млн грн отримає Івано-Франківськ, 511 тис. грн – Яремче, 399 тис. грн – Бурштин та 791 тис. грн – Богородчанський район.
Комісія облради пітримала розподіл державної субвенції. Тепер питання розглядатиме Івано-Франківська обласна рада.
Отримані кошти дозволять закрити житлові питання 12 родин. Яворський очікує надходження з держбюджету ще 5 млн гривень на придбання житла для 7-8 родин.