fbpx

На Прикарпатті РДА організовували поїздки на дебати

Політика 11:00, 19.04, 2019

ОПОРІ стало відомо про те, що у кількох районних державних адміністраціях Івано-Франківківської області записують людей на поїздку до Києва на НСК «Олімпійський», де 19 квітня мають відбутися дебати кандидатів у Президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Спостерігачка ОПОРИ перевірила інформацію, спробувавши записатися на поїздку від Тисменицької та Рогатинської держадміністрацій.

До Рогатинської РДА спостерігачка зателефонувала за номером телефону приймальні, який вказаний на сайті адміністрації.

 «Мене розпитали про місце роботи, уточнили номер телефону, наявність паспорта та повідомили, що записали до списку. Пояснили, що списки здають у Франківськ», – розповіла спостерігачка.

Їй повідомили, що автобуси будуть відправлятися орієнтовно о 21.30 від Рогатинської РДА. Проте, можна долучитися до поїздки і з Івано-Франківська, адже від ОДА також будуть їхати автобуси – повідомили у Рогатинській РДА.

У Тисменицькій РДА працівники порадили звернутися щодо поїздки до Києва до керівника апарату Тисменицької РДА Ярослава Татарина. Керівник апарату повідомив спостерігача ОПОРИ, що місць наразі немає, адже був тільки один автобус.

«Нам не вдалось встановити, за які кошти та на користь якого кандидата організовують ці поїздки районні адміністрації, але хочемо нагадати про принцип рівності прав і умов у виборчому процесі, який реалізується через заборону втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виборчий процес та рівним і не упередженими ставленням органів влади та їх посадових осіб до кандидатів у Президенти», – прокоментував Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами у Івано-Франківській області.

Прес-служба ОПОРИ на Івано-Франківщині упродовж 18 квітня намагалася взяти коментар у представників Рогатинської та Тисменицької районних державних адміністрацій, але на момент публікації матеріалу ні з ким зв’язатися не вдалося. Ми залишаємо за ними право висловитися з приводу цієї ситуації і опублікуємо відповіді чиновників, якщо такі будуть.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: