fbpx

На Прикарпатті роблять дерев'яні окуляри, які підкорили Нью-Йорк. ФОТО

Стиль життя 14:31, 26.05, 2017

Український бренд окулярів Hetmans став справжньою сенсацією.

Їх виробляють з дерева. На дужках окулярів вирізьблений орнамент, таким чином у дизайні поєднуються старовинні традиції та сучасна мода, пише Радіо Максимум.

Засновник компанії Нік Розар народився в Брукліні. Одного разу він відправився в Україну, щоб більше дізнатися про своїх предків. У Карпатах його вразило мистецтво місцевих майстрів-різьбярів по дереву. Це спонукало його пошукати способи застосувати цей стиль в США. Однак він розумів, що автентичні тарілки, шкатулки або меблі не мають жодних шансів на успіх серед американських споживачів.

На Прикарпатті роблять дерев'яні окуляри, які підкорили Нью-Йорк. ФОТО 1

Нік у Карпатах 

Одного разу він побачив у свого друга сонцезахисні окуляри, які були виконані з дерева. Придивившись до них, Нік зрозумів, що по їх поверхні можна було б пустити різьблений орнамент. Так на світ й з’явився український бренд Hetmans.

На Прикарпатті роблять дерев'яні окуляри, які підкорили Нью-Йорк. ФОТО 3

Окуляри створюють у США, а різьблення роблять в Івано-Франківську. Вони продаються під девізом "Мистецтво, яке ви одягаєте". Вартість однієї пари становить 170 доларів США.

На Прикарпатті роблять дерев'яні окуляри, які підкорили Нью-Йорк. ФОТО 5

До речі, українськими окулярами стали цікавитися й американські знаменитості. Нещодавно популярна американська телеведуча Карлі Ріттер присвятила бренду повідомлення на своїй бізнес-сторінці в Facebook. Вона зустріла Ніка Розара у Нью-Йорку і придбала у нього модний аксесуар.

Цікаво, що сам Нік на всіх окулярах пише: ручна робота з України (Handmade in Ukraine).

На Прикарпатті роблять дерев'яні окуляри, які підкорили Нью-Йорк. ФОТО 7

На сайті бренду вказано: "Робота наших художників є продуктом багатьох поколінь майстрів, які були до них. Дерево – позачасова частина української культури. Наша співпраця відображає роботу давніх традицій".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: