fbpx

На Прикарпатті розпочався Перший відкритий чемпіонат з екстреної медичної допомоги "Синьогора -2015"

Здоров'я 11:17, 05.05, 2015

Протягом трьох днів у селі Гута Богородчанського району у максимально наближених до реальних життєвих ситуацій умовах відбуватимуться денні та нічні змагання медичних бригад із надання невідкладної лікарської допомоги.

Обмінятися думками і набутим досвідом у наданні екстреної медичної допомоги, обговорити спільні проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення прибули команди фахівців медичних закладів із різних областей країни, а саме Закарпаття, Тернополя, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. Підготувати та організувати чемпіонат європейського зразка, висловити підтримку України серед світової спільноти завітали польські колеги-медики.  

На переконання заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка, проведення подібних навчань за підтримки польських медиків дасть змогу перейняти їхній досвід у наданні невідкладної допомоги, закладе підґрунтя для тісної фахової співпраці, яка відповідатиме світовим стандартами та сприятиме формуванню єдиного медичного простору для збереження життя і здоров’я людей.

"Обласна влада докладає максимум зусиль, аби створити на Прикарпатті дієву державну систему із надання невідкладної медичної допомоги,  зауважив Ігор Пасічняк. – Раді з того, що у становленні екстреної медицини в області вагому підтримку надають  польські колеги, адже їхній набутий досвід та фахова майстерність сприятимуть налагодженню невідкладної допомоги європейського рівня".     

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: