fbpx

На Прикарпатті розпочався призов на строкову військову службу

Суспільство 13:35, 06.05, 2016

5 травня 2016 року, відповідно до Указу Президента України, в Україні розпочався призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, який триватиме до 30 червня. На його виконання в Івано-Франківській області 6 квітня видано розпорядження "Про проведення в області призову громадян на строкову військову службу у 2016 році".

На строкову військову службу з Прикарпаття планується призвати 504 громадян: з них – 245 до лав Збройних Сил, 120  до Національної гвардії, 110  до Держприкордонслужби, 29  до Держспецтрансслужби, повідомляє КУРС із посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 
Обласна призовна комісія працюватиме весь період весняного (травень-червень) 2016 року призову громадян області на строкову військову службу в Збройні Сили та інші військові формування України.

Першу відправку команд від збірного пункту обласного військкомату та урочисті проводи призваних на строкову військову службу плануються провести 12 травня о 12.00 год.

Всі призовники будуть проходити строкову військову службу в пунктах постійної дислокації і в зону АТО направлятися не будуть.

Змішаний принцип комплектування Збройних Сил України відповідає стандартам НАТО. Так, відновили такий вид служби як строкова у Німеччині, Польщі, прибалтійських країнах тощо. Адже строкова військова служба дозволяє накопичити мобілізаційних ресурс військових спеціалістів, які після звільнення зі Збройних Сил України та інших військових формувань будуть перебувати на обліку військовозобов’язаних у районних та міських військових комісаріатах.

Читайте також: Три тисячі прикарпатських призовників до ЗСУ обстежать на гепатит

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: