fbpx

На Прикарпатті розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького

Культура 11:36, 13.01, 2016

В Івано-Франківській області розпочався збір творчих робіт на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького. Ця премія є найвищою в області відзнакою в галузі мистецтва та архітектури і надається за вагомий внесок у розвиток образотворчого (живопис, скульптура, графіка), народного, декоративно-ужиткового мистецтва.

Подати роботи на конкурс або отримати консультацію з питань участі в конкурсі всі зацікавлені можуть в кабінеті 570 облдержадміністрації, інформує прес-служба ОДА.

Згідно з Положенням про премію, твори і роботи приймаються комісією з 2 січня до 10 березня 2016 р.

На здобуття премії імені Ярослава Лукавецького подаються нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Твори на здобуття премії імені Ярослава Лукавецького представляють творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, управління культури й управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, навчальні мистецькі заклади, видавництва, редакції газет і журналів.

Комісія з присудження премії проводить розгляд та обговорення і оцінку творів у три конкурсні тури, премія присуджується автору чи виконавцю один раз за життя.

Премія імені Ярослава Лукавецького була встановлена в 2002 р. Івано-Франківською облдержадміністрацією з метою популяризації кращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні.

Довідково:

Дипломи і Почесні знаки лауреатам премії вручаються  в день народження Ярослава Лукавецького на батьківшині митця у м. Снятині.

Як повідомляв КУРС, лауреатами премії імені Ярослава Лукавецького у 2015 році стали: у номінації "Архітектура і дизайн" у галузі "Дизайн" – Іван Гаврилів та Андрій Гаврилів; у номінації "Образотворче і народне мистецтво" в галузі "Образотворче мистецтво" нагороджено художників Богдана Кузіва та Івана Остафійчука; в галузі "Народне мистецтво" – за створення гуцульських ліжників – відзначено Ганну Копильчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: