fbpx

На Прикарпатті розробляють програму працевлаштування військовослужбовців, які повернулися з війни на Сході

Суспільство 17:50, 21.05, 2015

Сьогодні в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося чергове засідання координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО. На ньому йшлося про комплекс соціальних заходів, які надаються учасникам антитерористичної операції у містах Івано-Франківську, Калуші, Коломиї та Болехові.

Зокрема, присутнім розповіли про надання військовослужбовцям соціальних гарантій, пільг, матеріальних допомог, виділення земельних ділянок та придбання житла. Окремо проаналізували діяльність міських координаційних комітетів та інформаційних центрів. Разом з тим, співголова координаційного комітету Зіновій Шкутяк визнав роботу Калуської міської ради щодо надання соціального супроводу бійцям АТО як одну з кращих на Прикарпатті, повідомляє КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Під час засідання повідомили й про низку програм, яку планують реалізовувати у Івано-Франківському обласному центрі зайнятості. За словами директора центру Григорія Горбаля, з приводу допомоги у працевлаштуванні звернулося близько 60 демобілізованих бійців.

"Сьогодні ми працевлаштували шістьох військовослужбовців. Однак заробітна плата, яку вони отримують, є вкрай низькою,  наголосив Григорій Горбаль. – З цього приводу працівники центру зайнятості звернулися із клопотанням до Уряду щодо створення державної програми дотації робочих місць учасникам АТО та членам їх сімей. Окрім того, на цьому етапі держава надає одноразову допомогу у розмірі 50000 гривень для відкриття підприємницької діяльності. Також планується організація серед поранених бійців дистанційного навчання у вишах".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: