fbpx

На Прикарпатті розшукали 28 призовників, які ухилялися від служби

Суспільство 15:12, 28.04, 2015

Призов та відправка команд на Прикарпатті проходить згідно з графіком.

Сьогодні на засіданні обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, було заслухано інформацію військового комісара обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука про хід призову юнаків області на строкову військову службу весною 2015 року. Про це повідомляють в Івано-Франківській ОДА.

На цей час до військових частин із Прикарпаття направлено 167 юнаків області. До кінця місяця ще 25 юнаків поповнять ряди Національної гвардії України. Призов та відправка команд проходить згідно з встановленими завданнями і відповідним графіком.

Члени обласної призовної комісії заслухали звіт військових комісарів Долинського ОМВК та Івано-Франківського МВК про хід призову у зазначених районах та м. Болехові, а також інформацію посадових осіб призовних комісій Долинського району та міст Івано-Франківська і Болехова.

Зроблені окремі зауваження щодо роботи посадових осіб призовної комісії Долинського району. Їхнім колегам з обласного центру вказано на суттєві недоліки в організації призову та загрозу невиконання встановлених планових завдань.

За інформацією управління громадської безпеки УМВС України в області, проведено 523 рейди, в ході яких розшукано 28 призовників, які ухилялися від призову. Крім того, порушено 12 кримінальних проваджень.

Одноголосним рішенням члени обласної призовної комісії надали двом юнакам відстрочки від призову на строкову військову службу, на термін призову по мобілізації в зону проведення АТО їх родичів.

На завершення було заслухано інформацію відповідального представника з відбору призовників області до Національної гвардії України. Його робота отримала схвальну оцінку членів комісії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: