fbpx

На Прикарпатті розвиватимуть зелений туризм на основі системи сертифікації GoToCarpathia

Суспільство 10:20, 08.08, 2014

У селі Татарів Яремчанської міської ради відбувся інформаційно-практичний семінар для представників туристично-готельного бізнесу в рамках реалізації проекту "Трансфер ідеї зеленого туризму в Україні на основі системи сертифікації GoToCarpathia".

Наталія Гасюк, директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації наголосила на важливості впровадження системи сертифікації у сфері зеленого туризму, оскільки розвиток туризму визначено пріоритетним напрямком як у Стратегії розвитку та маркетингу туризму Івано-Франківської області до 2015 року, так і в проекті Стратегії регіонального розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року.  

Учасникам семінару окреслено основні завдання проекту "Івано-Франківська область – край для туризму", який реалізовується на Івано-Франківщині з серпня п. р. в рамках реалізації Програми ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні".

Досвід реалізації екологічної сертифікації у Польщі та Словаччині презентував Богуслав Пизоха, президент Бєщадської Фундації (Польща). Основні підходи до впровадження сертифікації GoToCarpathia в Українських Карпатах охарактеризував Павло Горішевський, голова Івано-Франківського обласного осередку сільського зеленого туризму. Приклади об’єктів зеленого туризму Українських Карпат як учасників системи сертифікації GoToCarpathia навів Юрій Зінько, асистент координатора мікропроекту, директор громадського благодійного Еколого-географічного фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: