fbpx

На Прикарпатті рятувальники знайомили зі специфікою своєї служби вихованців дитячо-юнацького вишкільного табору

Суспільство 12:28, 01.08, 2015

В дитячо-юнацькому вишкільному таборі "Чота крилатих", що у мальовничому селі Луквиця Богородчанського району, побували у гостях працівники У ДСНС в області.

Рятувальники розповіли про специфіку своєї професії, яка вимагає мужності та фізичної ви­тривалості, адже доводиться пра­цю­вати в екстремальних умовах, ризикуючи власним здоров’ям, а то й життям. Також діти дізналися про випа­дки пожеж та інших надзвичайних ситуа­цій, які трапилися на терито­рії обла­сті, про діяльність "Народної служби порятунку 101", про три­вожні ви­їзди рятувальників на ліквідацію надзвичайних ситуацій та надання допомоги людям, котрі по­трапили в біду. Також їм нагадали основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебез­пе­чних предметів, користуванні еле­ктро- та газо­ви­ми приладами, ря­тувальники не ом­инули увагою і небезпеки, пов’я­за­ні з проведенням літніх канікул.

А потім розпочалося найцікаві­ше: демонстрація пожежно-ряту­ва­­льного спорядження та обладна­ння, а також бойового одягу, яким рятувальники користуються під час гасіння пожеж і надання допо­мо­ги  на водних об’єктах, у горах.

Велику цікавість у дітей викли­кав виступ гірських рятувальників, які продемонстрували їм своє обладнання, а також розповіли про спе­цифіку порятунку людей в гір­сь­­кій місцевості та на гірських  шви­дкоплинних річках, продемонструвавши свою розповідь практичними діями. Не менш цікавим було ознайомлення із піротехніками, адже знешкодження вибухонебезпечних предметів, які залишилися на території області з часів двох воїн, теж належить до робіт, пов’язаних з ризиком для життя, і вимагає  зосередженості, мужності і високого професіоналізму.

Під час цієї зустрічі рятуваль­ни­­ки не тільки розповідали про специфіку пожежно-рятувальної служби, а й відповідали на різноманітні запитання, адже дітей цікавили всі то­нкощі професії, а та­­кож те, в яких вищих  навчальних за­кладах мо­жна отримати відповідну освіту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: