fbpx

На Прикарпатті схвалили проект обласної програми підтримки сімей загиблих на Майдані і в АТО

Суспільство 11:16, 02.02, 2015

Облдержадміністрація схвалила проект обласної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України.

Розробники програми – департамент соціальної політики облдержадміністрації, постійна комісія обласної ради з питань праці та соціального захисту населення.

Програмою передбачено запровадження єдиного реєстру осіб, які потребують послуг і допомог, визначення соціально-побутових потреб сімей загиблих і постраждалих в акціях масового протесту, налагодження співпраці з благодійними, волонтерськими, релігійними, міжнародними організаціями з метою залучення позабюджетних коштів, сприяння виданню "Книги пам'яті загиблих".

У документі заплановано надання пільг з оплати вартості житлово-комунальних послуг та земельних ділянок для будівництва житла і ведення господарства, поліпшення житлових умов сімей загиблих, забезпечення оздоровлення та відпочинку на пільгових умовах, безкоштовного навчання у державних професійно-технічних та вищих (I-IV рівня акредитації) навчальних закладах.

Обсяг фінансування програми з обласного бюджету визначатиметься в межах 6,5 млн грн. Долучатимуться також кошти з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України. 

Програму винесуть на затвердження сесії обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: