fbpx

На Прикарпатті сільрада незаконно здала в оренду 90 га землі

Суспільство 16:40, 16.06, 2016

Тисменицькою місцевою прокуратурою виявлено незаконну передачу в оренду 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення вартістю 2 мільйони 278 тисяч гривень.

Однією із сільрад Рогатинського району прийнято рішення про укладення договорів оренди 2 земельних ділянок площею 79,4 га та 10,4 га відповідно. На підставі вищевказаного незаконного рішення між сільрадою та фермерським господарством було укладено договори оренди терміном на 1 рік, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Однак установлено, що земля знаходяться за межами населених пунктів сільради та відносяться до земель державної власності сільськогосподарського призначення. Отже, повноваження на розпорядження цією землею належать центральному органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин  (Держгеокадастру України) та його територіальним органам. 

Таким чином, заступник керівника Тисменицької місцевої прокуратури, виступаючи в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області, звернувся до господарського суду з вимогою визнати недійсним рішення сільської ради та повернути земельні ділянки загальною площею 89,8 га у державну власність. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: