fbpx

На Прикарпатті сільському голові розбили авто, бо він допоміг мобілізувати кілька десятків односельчан

Суспільство 11:41, 30.07, 2015

Сільський голова села Красна, що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, Василь Завальнюк, заявив, що через мобілізацію односельчани розбили йому лобове вікно в машині.

Про це він розповів на об’єднаній нараді з питань мобілізації керівників Надвірнянського та Богородчанського районів та Яремчанської міськради, пише Галка.

За його словами, з його села в зоні АТО служать понад 30 чоловіків – це найвищий показник в області. Однак під час шостої хвилі мобілізації людський ресурс та розуміння процесу, каже війт, у селі закінчується.

"Мені розбили лобове скло в бусі, бо кажуть що я получив трикімнатну квартиру у Франківську, бо з Красне найбільше людей в області воює", – розповів на нараді сільський голова.

Завальнюк переконаний: мобілізацію в селах мають проводити не місцеві люди, тому що до військових чи міліції у селян більше поваги – тож повістки мають розносити саме вони, а не сільська влада.

"На цей раз мені прийшло 20 повісток – ми вже розіслали їх поштою. Бо від хати відганяють – прийшло до мене чотири людини, один з них порвав лист у мене в кабінеті і кинув мені його в лице. А що би було в хатах?" – зізнається Завальнюк.

Війт каже, що до нього приходять люди і попереджають: "Це ще твоє щастя, що нікого не вбили". "І це дійсно моє щастя…" – визнає голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: