fbpx

На Прикарпатті сім’ї загиблих учасників АТО отримали дві путівки в Туреччину

Суспільство 18:36, 27.07, 2016

За шість місяців 2016 року Івано-Франківський обласний військовий комісаріат розподілив 78 путівок для безкоштовного санаторно-курортного лікування.

З них: інвалідам війни – 33, учасникам бойових дій – 25, членам сімей померлих (загиблих) військовослужбовців – 16, інвалідам армії – 4. 52 санаторно-курортні путівки з пільговою оплатою вартості надані ветеранам війни та членам їх сімей, повідомив представник Західного регіонального медіа-центру МО України Тарас Грень.

Дві безкоштовні путівки на відпочинок у місто Анталія, Туреччина, надані членам сімей військовослужбовців, що загинули в зоні антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей. Троє дітей наших воїнів у липні – серпні 2016 року мають змогу оздоровитися у дитячому оздоровчому таборі імені Юрія Гагаріна поблизу Одеси.

Крім цього, за сприянням Української Греко-Католицької Церкви безкоштовна путівка на відпочинок у одному з оздоровчих закладів Львівської області надана сім'ї військовослужбовця, що загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Івано-Франківське управління соціального захисту населення для учасників АТО з початку 2016 року надало 36 санаторно-курортних путівок для ветеранів війни з числа учасників антитерористичної операції.

Відповідно до Договору про міжбюджетний трансферт  між Львівської обласною радою та Івано-Франківською обласною радою поранені під час проведення антитерористичної операції лікуються у лікарні відновного лікування №2 "Центр реабілітації ветеранів ОУН-УПА "Говерла" міста Моршин. У 2016 році таке лікування пройшли 4 поранених прикарпатці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: