fbpx

На Прикарпатті скоротилася кількість довгобудів

Суспільство 12:22, 29.12, 2015

У результаті конструктивної співпраці облдержадміністрації, представників влади у районах та громад вдалося зменшити кількість незавершених об'єктів соціального характеру.

На цьому акцентував увагу, беручи участь у програмі обласного телебачення "Галичина" голова облдержадміністрації Олег Гончарук.
"Кожен район завдяки проведеним консультаціям місцевої влади та громади обирав кілька об’єктів, і всі наявні ресурси направлялися на їх завершення, при цьому не розпорошувалися бюджетні кошти, як практикувалося раніше, – наголосив управлінець. – Вибір об’єктів передбачав кілька найважливіших критеріїв – високий рівень готовності проекту, соціальна значущість та готовність місцевої громади співфінансувати проведення робіт".  
Як підкреслив Олег Гончарук, таким чином вдалося прийняти в експлуатацію амбулаторно-клінічні заклади, спортивний зал у Більшівецькій школі, санаторій-профілакторій у Яремчі, оздоровчо-відпочинковий блок у селі Новоселиця Долинського району, а також відремонтувати 358 покрівель, 82 системи гарячого та 537 систем холодного водопостачання, провести ремонт електрощитових у 454 будинках тощо.

Зауважимо, що дотепер на Прикарпатті нараховувалося більше 500 довгобудів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: