fbpx

На Прикарпатті спіймали понад два десятки нелегальних мігрантів

Суспільство 07:40, 25.03, 2015

Працівники сектору боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Івано-Франківській області та Управління Державної міграційної служби України в області під час спільних профілактичних заходів виявили низку порушень українського законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

Цільова операція під умовною назвою "Мігрант" тривала з 10 до 24 березня цього року. За цей час на території області було здійснено 117 перевірок продуктових ринків, 89 перевірок речових ринків та 31 перевірку торговельних майданчиків. Як результат, зокрема, зафіксовано 34 факти порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію нашої держави. В одному випадку до адміністративної відповідальності притягується особа, яка порушила порядок реєстрації громадян інших держав. Складено 17 адмінпротоколів за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства, а також двічі виявлялися факти недотримання порядку надання їм житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг, пише КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області

За період проведення спільних заходів виявлено 24 нелегальних мігранти. Щодо чотирьох іноземців прийнято рішення про заборону їм в’їзду до України. Одному громадянинові іншої держави запропоновано добровільно повернутися до своєї країни, а 19 виявленим нелегальним мігрантам доведеться в примусовому порядку виїхати до країни походження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: