fbpx

На Прикарпатті стартує канадський бізнес-проект "ПРОМІС"

Економіка 07:48, 09.12, 2015

В Івано-Франківську, Коломиї, Долині та Яремче буде впроваджуватися канадський проект "ПРОМІС" для розвитку децентралізації, підтримки бізнесу, залучення інвестицій, економічного зростання громад.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив Дмитро Романюк, директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА.

На Прикарпатті стартує канадський бізнес-проект "ПРОМІС" 1

"Працюємо над новим канадським проектом ПРОМІС, який буде реалізовуватися в Івано-Франківську, Коломиї, Долині та Яремче.

Результатами стануть – співпраця та поліпшення у сфері реформування економіки, місцевого самоврядування, вдосконалення міжвідомчої співпраці, формування виваженої політики, ефективного планування та співпраці між різними рівнями влади для розвитку децентралізації, підтримки бізнесу, залучення інвестицій, економічного зростання та розвитку територіальних громад регіону. 

Незабаром заплановано урочисте підписання угод про співпрацю між Проектом ПРОМІС та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією", – написав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: