fbpx

На Прикарпатті стартує школа проектного менеджменту

Суспільство 19:39, 12.02, 2018

Асоціація об’єднаних територіальних громад Прикарпаття спільно з Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки програми "U-LEAD з Європою" оголошують набір учасників у "Івано-Франківську регіональну школу проектного менеджменту".

Учасниками школи можуть стати усі охочі, проте основний акцент робитимуть на навчанні представників об’єднаних територіальних громад. Лектори зосереджуватимуть увагу присутніх на тих можливостях, які нині є в ОТГ, а також на створенні проектів, які стимулюватимуть розвиток громад.

"Сьогодні маємо розуміння того, що бюджетних коштів не вистачає на все, що необхідно зробити в ОТГ, а позабюджетні кошти необхідно освоювати на основі конкурсних підходів. Тому особливу увагу будемо концентрувати на програмах транскордонного співробітництва для залучення фінансових ресурсів", – наголосив радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук.

Він додав, що нині в Україні працює декілька програм транскордонного співробітництва, однак основну увагу зі слухачами зосереджуватимуть на програмі "Україна – Румунія", оскільки вона є найближчою для прикарпатських громад.

Фахівець з проектного менеджменту Маргарита Женчук говорить, що на навчаннях в першу чергу визначатимуть пріоритети розвитку окремих ОТГ. Зокрема, здійснюватиметься аналіз поточної соціально-економічної ситуації в громадах, визначатимуться пріоритети розвитку, які співставлятимуть з індикаторами міжнародної програми. У такий спосіб визначатимуть проектні ідеї.

Із наближенням України до ЄС кількість грантових пропозицій дедалі зростає. Європейські донори готові вкладати кошти у розвиток української інфраструктури. Проте нині є брак у кваліфікованому кадровому потенціалі.

"Ми будемо на цих семінарах навчати людей якісно писати проекти, а також допомагати розвиватись їм у цьому напрямі", – наголосив виконавчий директор Асоціації ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.

Організатори запланували провести шість кущових семінарів для представників ОТГ. Перше заняття відбудеться 16 лютого у приміщенні ІФ ЦРМС (м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 63а) для представників Дзвиняцької, Старобогородчанської, Олешанської, Тлумацької та Ямницької об’єднаних територіальних громад.

Запрошуються до проектної школи також й інші учасники, які виявили бажання у подальшому працювати з проектним менеджментом і особливо з транскордонними проектами. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: