fbpx

На Прикарпатті стартувала молодіжна програма "Чорний ліс-2014"

Суспільство 11:32, 07.08, 2014

У селі Козина Тисменицького району відбулося урочисте відкриття обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми "Чорний ліс", під час якої передбачається проведення туристичних, науково-пізнавальних, спортивних та військових конкурсів.

"Чорний ліс" – це не звичайний відпочинково-оздоровчий табір для дітей. Тут чільне місце посідає військово-патріотичне виховання, якому в минулі роки держава приділяла мало уваги. Діти вчитимуться метанню гранати, стрільбі з пневматичної зброї, проходитимуть смугу перешкод, – зазначив на актуальності заходу заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович. – Агресивна позиція Росії щодо України підтверджує, що кожен громадянин нашої держави змушений мати хоча би мінімальні знання та навички, щоб у потрібний момент могти стати на захист своєї Батьківщини".

Про перспективи програми "Чорний ліс" розповів начальник управління молоді і спорту обласної державної адміністрації, комендант табору Ростислав Микитюк:

"Ми двадцять років боролися, щоб ця програма стала всеукраїнською, і сьогодні прийшла інформація з міністерства, що "Чорний ліс" переходить на державне фінансування й отримає цей статус. Відтепер учасниками програми будуть діти з усієї України".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: