fbpx
  • Головна
  • Новини
  • На Прикарпатті стартував конкурс на найкращий малюнок про рятувальників

На Прикарпатті стартував конкурс на найкращий малюнок про рятувальників

19:28, 02.09, 2015

З 1 по 15 вересня Управління ДСНС України в Івано-Франківській області напередодні професійного свята – Дня рятівника, яке відзначатимуть 17 вересня, оголошує конкурс на кращий малюнок або творчу роботу (вишивка, вироби з соломи чи бісеру) на тему ”Народна служба порятунку-101 на захисті безпеки життя людини”.

Малюнок має бути виконаний на ватмані формату А3 олівцями або фарбами.

Творчі роботи (вишивка, сюжетні композиції з соломи чи бісеру) повинні бути оформлені в рамку (формат А3 або А4). Критерії оцінювання: оригінальність, творчий задум та розкриття теми.

Метою конкурсу є популяризація "Народної служби порятунку 101", привернення уваги широких верств населення до діяльності пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, пропаганда мужньої, героїчної і в той же час потрібної сучасному суспільству професії рятувальника.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 17 років.

На переможців чекають нагороди.

Нагородження перемож­ців відбудеться в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області під час урочистих зборів з нагоди професійного свята Дня рятівника. Найкращі роботи будуть розміщені в залах виставки-музею Управління ДСНС в області.

Роботи на конкурс над­силати до 15 вересня 2015 року за адресою: 76008, м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 6, Відділ інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності У ДСНС в області з поміт­кою "На конкурс", вка­зав­ши вік учасника, домашню адресу та контактний те­ле­фон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: