fbpx

На Прикарпатті створили "Громадський революційний рух"

Суспільство 13:35, 27.05, 2015

Представники кількох громадських організацій, які незадоволені відсутністю реформ в країні, об’єднались в ГО "Громадський революційний рух".

Про це сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську заявили представники 6 громадських організацій: Юрій Довжанський "Народний контроль", Ярослав Свідрак, пожежно-спортивне товариство "Грім", Алла Шевченко "Молода нація", Тарас Парфан "Українська агенція інвестицій і розвитку", Микола Палійчук "Спільна праця" та Володимир Іваницький "Альтернатива".

Як стверджують представники громадських організацій, їхня ціль – об’єднати якомога більше організацій довкола себе. На думку організаторів прес-конфренції, сьогоднішня влада використала Майдан для того, щоб прийти до влади. Серед основних цілей представники "Громадського революційного руху" ставлять енергонезалежність України, заміну київської влади, проведення реформи судової та правоохоронної систем та проведення децентралізації.

Юрій Довжанський відзначив, що після Революції гідності в Україні нічого не змінилось.

"Пройшло більше року від того, як нас розстрілювали на Майдані. Але нічого не змінилось. Тільки обличчя. Пам'ятаю, як ті люди 20 лютого бігли по Інститутській у Києві. Корупційні схеми залишились, чиновники далі зневажають простих людей. Ми думали, що після революції ми змінимо країну, але все залишилоось як було. В нас також йде війна, а чиновники продовжують розвивати сввій бізнес і обкрадати країну. Якщо ми найближчим часом не об’єднаємось, то нічого доброго не вийде", – сказав Довжанський.

Головування в організації здійснюватиметься почергово. Представники громадських організацій також запевнили журналістів, що "Громадський революційний рух" участі у виборах не братиме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: