fbpx

На Прикарпатті суд стягнув з підприємства на користь держави понад 200 тисяч гривень

Суспільство 16:47, 29.12, 2015

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу одного з акціонерних товариств про скасування постанови Івано-Франківського окружного адміністративного суду, якою задоволено позов прокуратури про стягнення в інтересах держави 217 тис. грн.

Вказаний позов прокуратура пред’являла в інтересах Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Так, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що товариство неналежно сплачувало фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах та  на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці. Зокрема пенсій, призначених на пільгових умовах особам, що здобули стаж, який дає право на дані види пенсій на цьому підприємстві.

Таким чином за позовом прокуратури суд зобов’язав товариство відшкодовувати фактичні витрати органу Пенсійного фонду України на виплату та доставку зазначених пенсій. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: