fbpx

На Прикарпатті Святий Миколай отримав 2000 листів від дітей-сиріт

Суспільство 17:05, 03.11, 2014

З 1 листопада Мальтійська служба допомоги розпочала традиційну акцію "Святий Миколай іде до сиріт".

Метою акції є приготування подарунків дітям-сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речима першої необхідності, повідомляє Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська.

Цього року майже 2000 дитячих листів надійшло до офісу Мальтійської служби допомоги. У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує. З такого листа можна багато дізнатись про дитинку і вже обрати, для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя.

Такого листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської служби допомоги за адресою: вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального собору). Також тут вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Святково запакований подарунок потрібно принести у Мальтійську службу у термін до 10 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл-інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук Святого Миколая.

На Прикарпатті Святий Миколай отримав 2000 листів від дітей-сиріт 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: