fbpx

На Прикарпатті "таємні покупці" визнали роботу "Калуського РЕМу" найкращою

Суспільство 14:08, 08.06, 2015

Вдруге на замовлення ПАТ "Прикарпаттяобленерго" відбулася перевірка філій компанії за методом "таємного покупця".

Практика подібних перевірок є достатньо поширеною в роботі провідних торговельних мереж, ресторанів, банків тощо. Їх метою є контроль за роботою персоналу, виявлення недоліків при обслуговуванні клієнтів та підвищення іміджу компаній. Основними критеріями оцінювання у енергокомпанії стали: інфраструктура філії, зовнішній вигляд працівника та його робочого місця, а також рівень надання консультацій при зверненні "таємного покупця" безпосередньо у філію і телефоном. 
Для енергетиків "таємний метод перевірки" є важливим, адже допомагає визначити реальний рівень обслуговування споживачів та оперативно внести необхідні корективи. Завдання таємного покупця – об’єктивно оцінити якість обслуговування та роботу працівників філії під виглядом пересічного споживача. В ролі таких "ревізорів" виступають працівники центрального офісу "Прикарпаттяобленерго", повідомляє КУРС із посиланням на прес-службу компанії. 

"На сьогоднішній день сервіс ПАТ "Прикарпаттяобленерго" не є ідеальним для наших споживачів, але ми працюємо над недоліками і докладаємо щоденно максимум зусиль, щоб ставати кращими, – зазначають в енергокомпанії. – Перевірка філій за методом "таємного покупця" показує додаткові напрямки, на які треба звернути увагу, щоб підвищити рівень обслуговування". 

За результатами оцінювання таємних покупців у І кварталі 2015 року найкращою за всіма показниками стала філія "Калуський РЕМ", показавши результат 91,7% зі 100% можливих. Також до п'ятірки переможців вже вдруге увійшли "Коломийський РЕМ" (91,2%), "Галицький РЕМ" (88%), "Городенківський РЕМ" (87%), а також "Тлумацький РЕМ" (87%). Замикають рейтинг "Рожнятівський РЕМ" та "Долинський РЕМ" із результатом 76,4% та 69,9% відповідно. Загалом середній рівень дотримання стандартів обслуговування клієнтів у компанії становить 84%, що на 4% більше в порівнянні з попереднім кварталом.

Загалом, таємне оцінювання показало позитивну динаміку у роботі обласних філій "Прикарпаттяобленерго". Наступні перевірки таким методом відбуватимуться щоквартально, на постійній основі. 

Довідка: 
Вперше "таємні покупці" перевіряли якість надання послуг у філіях компанії в IV кварталі 2014 року. Тоді переможцем став "Снятинський РЕМ", набравши найвищий бал в рейтингу серед 17 філій компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: