fbpx

На Прикарпатті Центр Слуху розпочав роботу виїзних клінік

Здоров'я 13:59, 08.05, 2015

З метою надання консультацій та обстеження пацієнтів 5 травня 2015 року представники Центру Слуху здійснили робочу поїздку в Центральну міську лікарню м. Болехова.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківського національного медичного університету.

В рамках візиту було обстежено 15 пацієнтів. За словами керівника Центру Слуху Романа Фіщука, близько 5% населення землі страждає на певний вид втрати слуху. Це складає більше 360 мільйонів людей. Згідно з прогнозами науковців до 2050 року ця кількість зросте до 900 мільйонів.

"Часто приглухуватість уражає людей різних вікових категорій. Для людей літнього віку та дітей самостійне пересування до центрів, де можна пройти повноцінне обстеження слуху, є проблематичним. Розуміючи це, Центр Слуху ІФНМУ ініціював виїзні клініки з метою обстеження та консультації пацієнтів, які не мають змоги отримати зазначені послуги в приміщенні Центру Слуху в Івано-Франківську. В майбутньому планується регулярне проведення подібних виїзних клінік в закладах охорони здоров’я області", – відзначили організатори.

Представники Центру Слуху зазначають, що всі зацікавлені в організації подібних виїзних клінік особи, медичні заклади можуть звертатись до них.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: