fbpx

На Прикарпатті цього року планують зібрати не менше 700 тисяч тонн зерна

Суспільство 12:46, 09.07, 2015

На Прикарпатті у сільськогосподарських районах розпочалися жнива. Обмолочено перші три тисячі гектарів озимого ячменю. У середньому з кожного гектара господарства збирають майже по 5 тонн збіжжя, а в Городенківському районі – понад 6 тонн, що вище показника минулого року.

Загалом види на врожай непогані. Селяни очікують у цьому році зібрати не менше 700 тис. тонн зерна. Водночас господарства розпочали підготовку ґрунту до посіву озимих сільськогосподарських культур під урожай наступного року.

У рамках поїздки на Городенківщину 8 липня відбулася робоча зустріч директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Марії Савки з керівництвом районної державної адміністрації та представниками ради сільськогосподарських товаровиробників району, керівництвом одного з найбільших агроформувань в області – філії "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП".

На зустрічі обговорювалися питання проведення жнив та своєчасності виплати орендної плати за земельні паї, а також вирішення соціальних питань Городенківщини.

Зокрема, зважаючи на стан сільських доріг району і справедливі нарікання з цього приводу з боку місцевих жителів, керівники сільськогосподарських підприємств, в тому числі філії "Перспектив"
ПрАТ "Зернопродукт МХП", вирішили виділити кошти для проведення поточних ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: