fbpx

З початку року на Прикарпатті усиновили 20 дітей

Суспільство 11:13, 30.09, 2015

В Івано-Франківській області проживає 292 473 дитини, з яких 1535 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою попередження соціального сирітства службами у справах дітей забезпечено раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та стовідсоткове внесення інформації про цих дітей в Єдину інформаційну аналітичну систему "Діти" (ЄІАС "Діти").

Усиновлення в області є однією із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, внаслідок якого вони набувають прав рідних дітей та позбуваються статусу дитини-сироти.

В поточному році усиновлено 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Традиційною і пріоритетною для області формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є опіка/піклування. Із 1535 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1212 перебуває під опікою, піклуванням. Також 118 дітей – у 82 прийомних сім’ях і 50 дітей – у 9 дитячих будинках сімейного типу.

Впродовж січня-серпня 2015 року в сім’ї громадян влаштовано 176 дітей, з них під опіку, піклування влаштовано 123 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створено 7 прийомних сімей (влаштовано 13 дітей-сиріт), 4 дитячих будинки сімейного типу (влаштовано 20 дітей-сиріт).

Всього сімейними формами виховання охоплено 1380 дітей вищезгаданого категорії, що складає 90%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: