fbpx

На Прикарпатті в ОВК під час другого туру виборів працюватимуть майже 100 представників кандидатів

Суспільство 14:15, 12.04, 2019

В Івано-Франківській області під час повторного голосування працюватимуть 7 окружних виборчих комісій, у яких 98 членів комісій пропорційно представлятимуть кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Центральна Виборча Комісія своєю Постановою від 10 квітня № 773 сформувала новий склад окружних  виборчих комісій для організації та підготовки повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України.

"Згідно з законом ОВК сформували не пізніше як за за десять днів до дня повторного голосування за поданням кандидатів на пост Президента України, які включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування. У кожній із семи ОВК Івано-Франківщини працюватимуть по 14 осіб – по сім представників кожного із кандидатів",  роз’яснює Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Представники Петра Порошенка головуватимуть у ОВК  83 (Івано-Франківськ), 84 (Тисмениця), 86 ( Долина) та 89 (Снятин). А представники Володимира Зеленського очолять ОВК 85 (Калуш), 87 (Надвірна) та 88 (Долина).  

Із 98 членів ОВК Івано-Франківщини 19 не працювали в окружних виборчих комісіях під час першого туру виборів, а 79 мають "досвід першого туру".

Богдан Морикіт нагадує, що до 12 квітня включно ОВК зобов’язані провести перші засідання, на яких, зокрема, члени ОВК мають скласти присягу. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: