fbpx

На Прикарпатті у снятинському окрузі переміг Юрій Соловей

Політика 16:15, 28.10, 2014

Юрій Соловей переміг на парламентських виборах в ОВ №89, до якого входять Снятинський, Косівський та Верховинський райони.

Про це КУРСу повідомили у штабі Юрія Солов’я, посилаючись на результати паралельного підрахунку голосів.

Соловей подякував виборцям у соціальній мережі Facebook і написав, що усвідомлює всю повноту відповідальності за реалізацію очікувань виборців на окрузі.

"Я чітко розумію, що цією перемогою – завдячую Вам – свідомим українцям. І усвідомлюю усю повноту відповідальності за реалізацію ваших очікувань на окрузі і на рівні держави. Знаю, що буде непросто, але повірте – будь-яка ціль може бути досягнута. Віра, бажання та труд кожного з нас, переконаний, тільки ці речі зможуть забезпечити розвиток України. України – розвинутої та незалежної, яку поважатимуть в світі, як поважатимуть і кожного громадянина України. Вірю, разом з Вами ми втілимо у реальність наші цілі", – написав він.

Наразі ЦВК опрацювало 94,33% бюлетенів у 89-му виборчому окрузі. Юрій Соловей лідирує із результатом 22,94% голосів. Друге місце займає Василь Гладій (ВО "Батьківщина"), набравши поки що 15,13% голосів, третє місце посідає Лідія Шкрібляк від "Народного фронту" з результатом 12,78%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: