fbpx

На Прикарпатті ув'язнених вчили нормам християнської моралі

Суспільство 19:01, 09.02, 2015

8 лютого засуджених, які відбувають покарання у Коломийській виправній колонії управління ДПтС України в Івано-Франківській області (№41), відвідали представники Церкви Християн віри євангельської “Віфанія”. У клубі установи 110 засуджених зібралися на зустріч із гостями. Головною місією таких відвідин є сприяння духовному відродженню засуджених через проповідування слова Божого.

Такі заходи в установі проводяться не вперше і мають важливий виховний вплив на засуджених, оскільки дають можливість їм долучитися до Бога, переоцінити власні цінності та потреби у житті, повідомляє КУРС із посиланням на ДПтС України в Івано-Франківській області.

Протягом двох годин гості спілкувались із засудженими. Цього разу послідовники релігійного віросповідання провели бесіду на релігійну тематику та прочитали проповіді про норми християнської моралі. Під час зустрічі із засудженими представники релігійної громади також виконували духовні пісні. Окрім змістовних проповідей, цікавим виявилося і безпосереднє спілкування засуджених із гостями, у ході якого порушувалися такі важливі питання, як цінності сімейних стосунків, духовний розвиток людини, ролі чоловіка у сім’ї, виховання дітей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: