fbpx

На Прикарпатті в районі гори Буштул волонтери відновили мисливський будиночок

Суспільство 11:41, 13.07, 2014

ГО “Туристичне товариство “Карпатські стежки” у співпраці з Осмолодським ДЛГ та Фундацією Раффорд (Великобританія) провели акцію з відновлення мисливського будинку в районі гори Буштул.

Осмолодський ДЛГ надав пиломатеріали та трелювальний трактор для їх доставки, повідомляють Вікна з посиланням на ”Вісті Калущини”.

За кошти Фундації Раффорд було закуплено бляху, цвяхи та матеріали, а також частково було профінансовано проїзд волонтерів. Василь Будзак та пан Юрій на позашляховику Nissan Patrol доставили інструменти, паливо, цвяхи і посуд. Суттєву допомогу надала рятувальна служба в особі начальника Віктора Худяка, який  обстежив місцевість та взяв участь у доставці матеріалів.

В акції взяли участь 43 учасники з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Львова, Житомира.

Загалом волонтери перенесли 2 куб. метрів пиломатеріалів, 48 листів профнастилу та оцинкованої бляхи від місця доставки до самої хатинки. Волонтери замінили всі знищені вологою підвалини, стелю, винесли зайву землю і встановили нову підлогу, шибки у вікна, виготовили ставні та вішачки для одягу, зібрали та утилізували  все сміття біля будинку, розчистили криничку в потічку неподалік.

Відновлена хатинка відтепер зможе служити прихистком як для єгерської служби лісового господарства, так і для туристів, оскільки знаходиться неподалік від старого польсько-словацького кордону і адміністративної межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

На Прикарпатті в районі гори Буштул волонтери відновили мисливський будиночок 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: