fbpx

На Прикарпатті провели тренінги для членів дільничних виборчих комісій

Суспільство 22:21, 08.12, 2016

Днями в Івано-Франківську відбулося навчання для членів дільничних виборчих комісій, які працюють на перших виборах 18 грудня 2016 року об'єднаних територіальних громад, зокрема Тлумацької, Більшівцівської Галицького району та Витвицької Долинського району.

В Коломиї також були проведені такі тренінги для членів ДВК об'єднаних територіальних громад: Матеєвецької, Нижньовербізької та П'ядицької Коломийського району і Космацької ОТГ Косівського району.
Ці навчання відбулися в рамках співпраці з Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем за сприяння обласної державної адміністрації.
Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул зазначив:
"Представники територіальних громад та органи державної влади разом упевнено прямують до розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування європейського зразка. Сьогодні члени дільничних виборчих комісій мають можливість отримати допомогу та рекомендації в організації виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міських голів".
Важливо зазначити, що ці тренінги провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства центру управління навчанням суб’єктів виборчого процесу при ЦВК Тарас Дитко та Ігор Ткач.
Додамо, що організатори цих заходів розробили декілька різновидів матеріалів для членів дільничних виборчих комісій, зокрема посібники, пам’ятки та навчальний фільм.

Окрім того, учасники навчальних занять ознайомились із можливостями навчального сайту "ВИБОРКОМ" www.vyborkom.org, який є системою онлайн-навчання виборчих комісій. Також розглянули можливості роботи з бібліотекою нормативно-правових актів та ознайомились із зразками заповнення документації та навчалися користуватися програмою перевірки правильності заповнення протоколів про підрахунок голосів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: