середа, 16 січня

На Прикарпатті відбувся Зимовий Благодійний бал

Восьмий Зимовий Благодійний бал відбувся на Прикарпатті. Таким чином тут не лише відновлюють давні галицькі традиції, а й допомагають тим, хто найбільше цього потребує. Тож кожен, хто завітав на це яскраве дійство, відзначають організатори, не лише з користю проводить свій час, а й стає благодійником.

Організатор Зимового Благодійного балу Ярослава Гоголь розповідає: 

"Основне –це є благодійність. Це треба зрозуміти, що ми йдемо на цей вишуканий бал і в той же час поділитися тою любов`ю і тою часткою свого, що ми можемо віддати. Ту десятину можемо віддати тим, хто потребує".

Тож на танцювальний паркет вийшли відомі прикарпатці, серед яких політичні та громадські діячі, бізнесмени, волонтери. 

"Щороку цей захід збирає добрих, небайдужих людей, щоб об`єднатися заради добра. І ми щорічно долучаємось до цього благодійного балу і щиро дякуємо, що такі заходи проводять", – говорить координатор Івано-Франківського обласного осередку партії "Рух нових сил" Тетяна Пришляк.

Голова правління Обласної громадської організації Християнська Асоціація Молоді та Сім`ї VMCA Карпати Ольга Соломійчук додає: 

"Сьогоднішній захід для мене є прикладом благодійності. Я все життя займаюсь благодійною організацією і вважаю, що кожного дня потрібно робити хоча б одну добру справу, і повернеться все вам сторицею".

"Я би хотів цю павутинку розкинути по цілій області, Україні, щоб ми так масово долучались до такої благодійної акції", – каже сільський голова Ганнусівки Ігор Лукашевич.

Усіх присутніх розважали насиченою культурно-мистецькою програмою. 

Традиція цього дійства – благодійний аукціон. Оголошення лотів проводив ведучий Тімур Мирошниченко. Тут картини, ікони та вишукані хутрові вироби. Учасники активно піднімали ставки. Усі зібрані під час Зимового Благодійного балу кошти підуть на лікування хворих дітей.

 

Реклама

 

 

 

КОМЕНТУВАТИ