fbpx

На Прикарпатті відкрили біогазову станцію з переробки сміття. ФОТО

Суспільство 13:11, 06.05, 2017

Сьогодні у селі Рибне відбулося урочисте відкриття біогазової станції з переробки сміття.

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка у своєму вітальному виступі зауважила: "Глобальні екологічні проблеми необхідно вирішувати сьогодні. Вкрай важливим, дієвим та актуальним є питання переробки сміття. На найбільшому полігоні твердих побутових відходів області збудовано станцію, яка дозволить добувати біогаз та переробляти його на електроенергію. Ця установка побудована також з метою попередження виникнення пожеж та забруднення довкілля", передає прес-служба ОДА.
 
 
Посадовець висловила подяку усім, хто впроваджував такий необхідний для області інвестиційний проект.
Важливо зауважити, що електроенергію, яку виробляє ця станція, будуть реалізовувати за "зеленим тарифом" та використовувати для енергопотреб КП "Полігон ТПВ".
 
Додамо, що для виробництва газу, отриманого зі сміттєзвалища, було пробурено 28 свердловин та встановлено дві когенераційні установки потужністю 330 кВт/год кожна. Роботи з дегазації полігону ТПВ будуть продовжуватися у ході подальшої його експлуатації. Їх виконувала ТОВ "Кліаренерджі", яка цьогоріч перемогла у конкурсі. Експлуатацію цього полігону здійснює комунальне підприємство Івано-Франківської міської ради "Полігон ТПВ".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: