fbpx

На Прикарпатті всі пункти здачі ЗНО обстежуватимуть на наявність вибухонебезпечних предметів

Суспільство 13:53, 28.03, 2015

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулася нарада з питань організації та проведення незалежного зовнішнього оцінювання у 2015 році.

Як відзначив директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Кімакович, область цьогоріч готова провести незалежне оцінювання на належному рівні. За словами управлінця, станом на 23 березня для участі в основній сесії тестування зареєстровано 9872 особи. Відбудеться тестування 24 квітня, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

Директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук наголосив на необхідності підготовки персоналу пунктів проведення ЗНО.

"Якщо персонал не буде знати процедури проведення тестування, то він може негативно вплинути на долю того, хто проходить ЗНО", − переконаний він.

За словами Богдана Томенчука, наразі педагоги відвідують восьмигодинні семінарські заняття, після чого проходять своєрідний "тест-контроль" на знання процедури. 

Директор регіонального центру оцінювання якості освіти розповідає, що під час проведення ЗНО, врахувавши досвід минулих років, було вирішено відмовитися від практики перевезення дітей в інші населені пункти.

"Умовно кажучи, більш доцільно з Рожнятова до Калуша відвезти 20 педагогів, ніж 300 абітурієнтів, адже  різниця суттєва", − наголосив Богдан Томенчук.

Одне з ключових завдань при проведенні тестування, як зазначалося на нараді, − забезпечення громадського порядку. Тому напередодні незалежного оцінювання працівники управління ДСНС в області обстежать усі пункти ЗНО на наявність там вибухонебезпечних предметів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: