fbpx

На Прикарпатті введене шестиденне навчання для школярів

Суспільство 09:04, 07.08, 2014

Батьки прикарпатських школярів стурбовані чутками про перенесення початку навчального року. Містяни перемовляються між собою про те, що діти підуть до школи не 1 вересня, як зазвичай, а 15 серпня.

Схожа інформація й в інших областях. Зокрема, в Тернополі називали навіть 8 серпня, а у Львові й Хмельницькому – 15 серпня. Така ситуація склалася через відмову Росії постачати природній газ, тому з метою економії бюджетних коштів чиновники на рівні конкретної області вирішують, яким чином оптимізувати навчальний процес.

Щоб спростувати чи підтвердити інформацію в Івано-Франківську та області, «Галицький кореспондент» звернувся до заступника голови ОДА з гуманітарних питань Сергія Адамовича.

"На спільній нараді ми визначили, що змін в області щодо початку навчального року не буде, – коментує ситуацію Адамович. – Діти не готові починати навчання в середині серпня, тому це загрожувало б розпочати навчальний рік без повної кількості школярів. Проте є прийняте рішення про шестиденне навчання, що виправляє ситуацію. За рахунок цього дня ми вирішуємо питання економії. Крім того, в деяких школах в різних районах області газу немає, а приміщення обігріваються за допомогою твердопаливних котлів, тому тут немає сенсу починати навчальний рік швидше".

Як розповідає заступник голови ОДА, залежно від кількості зекономлених на суботах днів будуть пролонговані зимові канікули. Тож на Прикарпатті діти підуть до школи 1 вересня та навчатимуться шість днів на тиждень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: