fbpx

На Прикарпатті видаватимуть книги за кошти обласного бюджету

Культура 20:55, 26.01, 2015

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 22 січня розпочато прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету у 2015 році.

Суб'єктами подання заявок на участь у конкурсі є як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством порядку та внесені до Державного 
реєстру видавців та розповсюджувачів видавничої продукції, повідомляє КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДА. 

Заявки на суспільно значущі видання приймаються згідно з основними тематичними напрямками:

"Історія": українознавство; видання з історії України, краю; історичні твори відомих українських науковців, зокрема з Івано-Франківщини.

"Видання для дітей та юнацтва": казки; художні, науково-пізнавальні твори для дітей та юнацтва.

"Художня література": художні, документально-художні твори; альманахи; антології; видання фольклору; твори класиків зарубіжної та української літератури; твори сучасних зарубіжних та українських письменників, зокрема з Івано-Франківщини.

"Наукові та науково-популярні видання": результати теоретичних чи експериментальних досліджень; монографії; нариси; тематичні збірники; першо- чи передруки пам'яток культури, науки, літератури та ми­стецтва, доповнені відповідними науковими примітками, коментарями, атрибуцією текстів.

"Мистецтво. Образотворчі видання": видання історичних пам’яток Івано-Франківщини (альбоми); видання творів декоративно-прикладного мистецтва; видання творів майстрів живопису; музика; театр.

"Довідкові та інформаційні видання": енциклопедії; енциклопедичні словники; універсальні словники; мовні, термінологічні, довідники (навчальні, популярні); інформаційні видання.

"Перекладна література": перекладні твори зарубіжних авторів здійснені місцевими видавцями.

"Твори духовної тематики": результати наукових досліджень, монографії, твори з релігієзнавства.

Заявки на участь у вигляді конкурсних пропозицій приймаються департаментом протягом 30 календарних днів, починаючи з 22 січня за адресою:  76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 702.

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу  можна отримати на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації в рубриці "Книговидання" або за телефоном  (0342) 75-80-16.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: