fbpx

На Прикарпатті вирішують, куди поселяти переселенців із зони АТО взимку

Суспільство 15:52, 19.09, 2014

На засіданні регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення АТО, обговорили проблеми переселення переселенців з літніх таборів у місця, придатні для перебування у холодну пору.

За інформацією штабу, сьогодні на теренах Івано-Франківської області перебуває 2061 офіційно зареєстрована особа (з них – 750 дітей). В області проживають 803 родини переселенців. Окрім того, близько 4,5 тис. громадян не реєструвалися.

"Та частина переселенців, які не реєструвалися, в більшості або проживають у своїх родичів, або орендують житло за власні кошти. Усі ми розуміємо, що винаймати помешкання наразі дорого, тож люди, які приїхали в область, вже найближчим часом потребуватимуть нашої допомоги", – зауважив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.

За словами Адамовича, значна кількість переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції проживає у літніх таборах, жодним чином непристосованих для перебування у них в холодну пору року. Тож зараз особливо гостро постало питання про поселення цих громадян у приміщення, де є умови для довготривалого проживання.

Учасники засідання домовились про постійну координацію дій та обмін інформацією, а представники районних штабів отримали гуманітарну допомогу для переселенців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: