fbpx

На Прикарпатті вийшла спільна книга Володимира Єшкілєва та Ігоря Бондаря-Терещенка

Культура 20:47, 13.04, 2016

13 квітня в Івано-Франківську презентували третю книгу з серії "Схід/Захід".

У третьому виданні серії "Схід/Захід" опублікована повість франківця Володимира Єшкілєва "Тибет", що є повною версією тантричної повісті "П’ять тіл богині", а також щоденники тибетських подорожей автора, котрі багато в чому сформували творчий світ письменника і стали джерелом його літературно-містичних історій. Книжка презентує оригінальну, в чомусь провокативну й особливу за стилем "прозу свідчень" письменника з числа відомих літераторів Станіславського феномену.

Натомість поезія Ігоря Бондаря-Терещенка (знаного в літературних колах як ІБТ) віддзеркалює напружені змістові і формальні пошуки українського неомодерну. Вона образно ущільнена, ускладнена мовними експериментами та напруженими пошуками естетичних та ідейних альтернатив в українській літературній традиції.

Унікальність третьої книги серії "Схід/Захід" полягає також у тому, що вона була опублікована завдяки платформі соціальних інновацій "Велика ідея" і її вихід у світ відбувся завдяки меценатам.

Варто додати, що ГО "Поступовий гурт франківців" спільно з видавництвом "Лілея-НВ" звернулися до прикарпатців із закликом допомогти зібрати кошти на видавництво нової книги із серії “Схід/Захід”.

Щоб зібрати необхідну суму грошей, "поступовці" зареєстрували ідею на Спільнокошті та почали збір пожертв. На видавництво серії необхідно було зібрати 35 864 грн. Спільними зусиллями авторам за короткий час вдалося зібрати 36 079 грн.

Як писав КУРС, нещодавно у видавництві "Лілея-НВ" вийшла нова книжка серії "Схід/Захід" – Тимофій Гаврилів "Жінка на ім'я Модеста" і Василь Голобородько "Дозволені забави".

Нагадаємо, у першій книзі серії друком вийшли есе іванофранківця Тараса Прохаська і вірші харків’янина Олега Коцарева. У другій – колонки харків’янина Сергія Жадана та вірші іванофранківця Мірека Боднара.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: