fbpx

На Прикарпатті визначили кращу бригаду газовиків

Суспільство 12:09, 15.10, 2015

Напередодні початку опалювального сезону ПАТ "Івано-Франківськгаз" провело щорічний огляд-конкурс професійної майстерності серед бригад АДС. 13 районних управлінь газового господарства змагалися за звання найкращої аварійно-диспетчерської служби Івано-Франківщини. Такий конкурс відбувається вже понад 10 років.

Змагання проводилися у 2 етапи: спочатку кожне управління газового господарства визначало найкращу бригаду УЕГГ, далі – обласні змагання у кількох категоріях, інформує прес-служба "Івано-Франківськгаз".

За лічені хвилини аварійно-диспетчерська служба у складі 4 людей повинна прибути на місце умовної аварії, локалізувати та ліквідувати небезпечну ситуацію. Далі перевіряється оснащення та готовність спецавтомобіля, вміння користуватися засобами індивідуального захисту і, звичайно, теоретичні знання членів бригади.

Окрім того, минулого року було введено додаткове випробовування: виявлення осі та глибини залягання газопроводу, а також місця пошкодження ізоляційного покриття за допомогою комплексно-приладного обстеження. З цим завданням цьогоріч справилися усі команди "104" у відведений час – до 20 хв.

"Кожного року на адресу АДС надходить близько 9,5 тис. викликів різного рівня небезпеки. Від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада "104" у критичних нештатних ситуаціях не розгубилася та локалізувала аварію у найкоротший термін. Для підвищення та перевірки професійного рівня готовності бригад ми щорічно проводимо огляд-конкурс АДС. Такі змагання є особливо корисними для молодих спеціалістів, адже всі практичні заняття відбуваються в реальних умовах", – розповідає головний інженер ПАТ "Івано-Франківськгаз" Ігор Височанський.

За підсумками всіх випробовувань, кращою бригадою аварійно-диспетчерської служби стала бригада Тлумацького управління. Вони найшвидше локалізували аварійну ситуацію – за 36 с. Це на 7 с. швидше, ніж минулорічні переможці – Городенківське УЕГГ. Цьогоріч вони посіли 2 місце. Замкнули трійку переможців команди "104" Богородчанського та Калуського управлінь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: