fbpx

На Прикарпатті з 1799 військовослужбовців, які подали заяви, 57 отримали ділянки

Суспільство 23:15, 01.09, 2015

З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками в області військовослужбовці отримали у власність 57 ділянок.

Про це повідомили в головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Землевпорядна служба регіону ухвалила 20 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 2,56 гектара. Цю землю учасники АТО зможуть використати для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного садівництва. Ще 37 земельних ділянок площею 6,4 гектари в межах населених пунктів надали за рішенням місцевих рад Івано-Франківська. Ці землі військові використають для будівництва житлових будинків, господарських споруд та ведення особистого селянського господарства.

Землевпорядна служба Івано-Франківщини надала учасникам АТО 203 дозволи на розробку документацій із землеустрою щодо земель із загальною площею 24,4 гектари.

В органи місцевого самоврядування надійшло 1799 звернень, по яких прийнято 437 рішень з надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на площу 81,9 гектари.

Наразі триває процес оформлення земельних ділянок у власність.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: